Yhteystietoja

Toiminnanjohtaja:

Eija Tervahauta puh. 0407705968, lappi(at)vesaiset.fi

Lapin piirin hallituksen jäsenet:

Puheenjohtaja Kirsi-Maria Lassheikki, Ylitornio, kirsi-maria.lassheikki(at)ylitornio.fi
Varapuheenjohtaja  Irma Matinlompolo, Tornio, irma.matinlompolo(at)ratinki.fi                                                           Eila Koivisto, Ylitornio, eilakkoivisto(at)gmail.com ,                           Soile Heikkilä, Salla, soile.heikkila(at)hotmail.com,                             Saija Jauhojärvi, Kittilä, saija.jauhojarvi(at)kittila.fi                           Aira Hämeenniemi, Posio, p.0407644235                                         Miia Karjalainen, Rovaniemi, juliahannikainen(at)gmail.com,                                        

Varajäsenet: 
Monika Harri, Ylitornio, monika.harri(at)netti.fi 
Päivi Erola, Kittilä, paivi.erola(at)live.fi 
Heta Aatsinki, Salla, h_aatsinki(at)hotmail.com
Mervi Keränen, Tornio, mervi.60(at)hotmail.com
Terttu Luksua, Posio, terttu.luksua(at)wippies.fi
Aila Silvola, Kemi, aila.silvola(at)gmail.com

Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<elokuu 2017><<
elokuu 2017
xmtktpls
31 123456
3278910111213
3314151617181920
34212223242526Valtakunnallinen urheilupäivä
Helsinki: Tervetuloa viettämään kesäliikuntapäivää!
Uusimaa: Porrasjuoksutapahtuma Keravalla
27
3528293031   
36       
Liity postituslistalle